UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w budynku przy ul.Gimnazjalnej odbędzie się 4 września o godzinie 9 i zapraszamy na nie klasy pierwsze i siódme szkoły podstawowej oraz klasy drugie i trzecie gimnazjum. Zapraszamy:)

W czwartek 16 marca najlepsi uczniowie naszego gimnazjum wybrali się na kręgle w nagrodę za wzorowe zachowanie i średnią 4,75 i wyżej. 26 uczniów przez godzinę bawiło się w hotelu Nova.

Dziś w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli odbyła się impreza integracyjna dla uczniów klas I pt.,,Gimnazjalisto, otrząśnij się ...'' ..Młodzież poprzez zabawę rywalizowała między sobą w różnych konkurencjach wymagających logicznego myślenia, spostrzegawczości , plastycznych oraz sportowych. Klasy musiały wykazać się również znajomością budynku szkoły oraz kadry pedagogicznej. Zabawa była przednia:)

We wtorek, 7 marca odbył się w naszej szkole apel, podczas którego podsumowaliśmy I semestr. Bardzo wielu uczniów naszej szkoły uzyskało bardzo dobre wyniki w nauce oraz wykazywali się przy tym bardzo dobrym lub nawet wzorowym zachowaniem.

W sobotę, tj.22.10.2016 grupa wolontariuszy z naszej szkoły wraz z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu udała się na nowosolski cmentarz przy ul. Wandy, by posprzątać groby i zapalić znicze zebrane dzięki uczniom Gimnazjum nr 2.
Wszystkim wolontariuszom oraz zaangażowanym w zbiórkę zniczy serdecznie dziękujemy!