Byli to:
Klasa I A:
- Zabrocka Patrycja (5,58 zachowanie wzorowe),
- Kortz Kacper (5,38 wzorowe),
- Benysek Anita (5,31 wzorowe zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego),
- Musielak Zofia (5,15 wzorowe),
- Jarosz Zuzanna (5,04 wzorowe).
- Gramont Natanel (4,96 bardzo dobre – zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego),
- Podemski Wiktor (4,89 wzorowe),
- Kujbida Daria (4,75 wzorowe)

Klasa I C:
- Stolarz Ksawery (5,0 wzorowe),
- Matias Oliwia (4,77 wzorowe)

Klasa I E:
- Nowak Karol (5,69 wzorowe),
- Grądzikowska Weronika (5,54 wzorowe),
- Kieliszczyk- Śledź Maja (5,23 wzorowe zakwalifikowała się do konkursu biblijnego z Ewangelii i Listu św. Jana etap rejonowy),
- Zacłona Karolina (5,15 wzorowe),
- Jokiel Szymon (4,77 bardzo dobre)

Klasa II A:
- Sosnowski Krzysztof (4,87 wzorowe zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego, zakwalifikował się do konkursu biblijnego z Ewangelii i Listu św. Jana etap rejonowy, zajął I miejsce w kategorii list do dorosłych z okazji Międzynarodowego Dnia praw Dziecka),
- Kurzawa Jakub (4,80 wzorowe zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z matematyki, zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z fizyki, zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z geografii, otrzymał wyróżnienie w kategorii wiersz z okazji Międzynarodowego Dnia praw Dziecka)

Klasa II E:
- Łysoń Aleksandra (5,13 bardzo dobre zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z biologii),
- Wichowska Adrianna (4,80 bardzo dobre zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z języka niemieckiego)

Klasa III D:
- Sandrakuła Weronika (5,71 wzorowe zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z matematyki, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z fizyki, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z biologii, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z chemii),
- Petreczko Julia (,64 wzorowe zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu z języka polskiego, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z matematyki, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z fizyki, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z biologii, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z chemii),
- Budzińska Klaudia (4,86 wzorowe zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z fizyki)

Klasa III E:
- Wijatkowska Julia (5,07 wzorowe zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z chemii, zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z języka niemieckiego),
- Hegert Zuzanna (4,98 wzorowe zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego, zakwalifikowała się do Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia, zajęła I miejsce w kategorii wiersz z okazji Międzynarodowego Dnia praw Dziecka, zajęła I miejsce w konkursie „Literacka Walentynka”)
- Prymel Natalia (4,93 wzorowe)
- Kurowska Dominika (4,76 bardzo dobre)

W RAMACH NAGRODY UCZNIOWIE CI BĘDĄ MIELI OKAZJĘ WSPÓLNEGO WYJŚCIA NA KRĘGLE.

Ponadto do rejonowych konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się:

- Sandra Borowiak kl.III a zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego, otrzymała wyróżnienie w konkursie „Literacka Walentynka”
- Tomasz Kaczmarek kl. III e zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego, otrzymał wyróżnienie w kategorii wiersz z okazji Międzynarodowego Dnia praw Dziecka
- Emilia Semań kl. zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z języka polskiego,
- Patryk Jadowski kl. II e zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z matematyki,
- Paulina Pogoda kl. III d zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z fizyki,
- Weronika Malcher kl. zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z biologii,
- Karolina Guś kl. III c zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z geografii,
- Mateusz Luc kl. zakwalifikowała się do etapu rejonowegokonkursu z języka angielskiego,
- Agata Ogrodniczuk kl. II e zakwalifikowała się do konkursu biblijnego z Ewangelii i Listu św. Jana etap rejonowy